Şirket Profili

İZOYAPI Yalıtım Amb. İnş. ve Tic. A.Ş

İnşaat sektöründe 35 yıldır kişisel bazda verdiğimiz mücadeleyi, 2000 yılında kurumsal olarak devam etme kararı aldıktan sonra İZOYAPI Yalıtım Amb. İnş. ve Tic. A.Ş kurduk. Kurulduğumuz andan itibaren dürüst, güvenilir, gelişen teknolojiyi takip eden ve uygulayan, kaliteli ve hızlı hizmet odaklı bir anlayışı ilke edindik.
Yeni bir kuruluş olmamıza rağmen 2001 yılında büyük bir atılım yaparak tek makine ile inşaat sektöründe çığır açan alçısız kartonpiyer (İzopiyer) üretimine başlayarak bu alanda sonradan kurulacak olan birçok üreticiye öncü olduk. İzopiyer markası ile üretime başladıktan sonra Türkiyenin her tarafına bayilikler verdik. Şu anda mevcut 8 adet Polistren kartonpiyer ve söve kesme makinesi ile günlük 140.000 m/tül alçısız kartonpiyer (İzopiyer) üretimi yapabilmekteyiz.


Hemen ardından müşterilerimizden aldığımız destekle büyük bir yatırım daha yaparak, yapılarda hem dekoratif bir görünüm hem de yalıtım sağlayan İzopiyer dekoratif mantolama ürünleri, dış cephe pencere söveleri, denizlikler, kat silmeleri, köşe – kilit taşları, payandalar, sütunlar üretmeye başladık. Kısa zamanda varolan bayilik ağımızı genişleterek Türkiye de İzopiyer markasını bilinir hale getirdik. Kurulu 3 adet silobas ile Günlük 60.000 m/tül söve ve 12.000m2 dış cephe dekoratif mantolama üretimi ile Türkiye ve Avrupa’nın en hızlı üreticisi olduğumuz gibi en büyük üretim tesisine de sahibiz.
Ayrıca Isı – Su –Ses İzolasyonu, Yapı Kimyasalları, Alçı ve Alçı Levha, Membran, Taşyünü, Metal Asma Tavan, Xps – Eps , Taşyünü Ara Bölme Levhaları ve Boya olmak üzere bir çok ürünün satışında faaliyet gösteren şirketimiz uygulamacı bir firma olarak ta sektörde büyük bir yer edinmiştir.


Özverili bir çalışmayla altyapı yatırımlarına ve proje bazlı taahhüt işlerine devam eden firmamız, kurumsal olarak da kısa sürede büyük projelere imza atmış ve içinde yer aldığı sektörde konusu ile ilgili görüşü alınması gereken, akılcı çözüm önerileri sunan bir başvuru merkezi haline gelmiştir.
Saygılarımızla,


Satış Ofisimizden Kareler;